ZWROTY - ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o tym fakcie listownie na adres: MAX Service sp. z o.o. 41-260 Sławków ul. Obr. Westerplatte 10A, lub poprzez email: info@maxservice24.pl. Mogą Państwo również skorzystać z poniższego wzoru formularza zwrotu.
 
Zwracane produkty należy zapakować bezpiecznie, tak aby nie ucierpiały w transporcie i wysłać wraz z kopią dokumentu sprzedaży na adres: MAX Service sp. z o.o. 41-260 Sławków ul. Obr. Westerplatte 10A z dopiskiem: ZWROT ZAMÓWIENIA.
 
Przesyłkę ze zwracanymi produktami przesyłają Państwo na swój koszt, nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. Jeśli zapłacili Państwo przy odbiorze zwrócimy pieniądze przelewem, jeśli online, zwrócimy pieniądze na rachunek bankowy.
 
 

 
 
MAX Service Sp. z o.o. 

Back to Top